Pobranie krwi - maskotki

Pobranie krwi

Byłam dziś na pobraniu krwi co endokrynolog zlecił do wykonania przed kolejną wizytą. Na zleceniu oczywiście dane z dokumentów, niezgodne ze stanem faktycznym. Byłam w tym punkcie pierwszy raz.

Rejestracja

Kobieta w rejestracji rzuciła do mnie per Pan, poprawiam na Pani. To mi pokazała jakie jest imię na zleceniu… Ale przynajmniej nie przeczytała na głos. Zarejestrowała, nakleiła kod.

Pobranie próbki krwi

Przy pobraniu krwi było lepiej. Jak pielęgniarka na ekranie komputera zobaczyła imię to się spojrzała na mnie znacząco. Odpowiedziałam “to ja”. Zrozumiała o co chodzi, zapytała jak ze zmianą danych. Jakie imię teraz używam. Ogólnie – miło.

A jutro kolejna (druga) wizyta u endokrynologa, na podstawie wyników ma stwierdzić czy dawka HRT jest odpowiednia. Obecnie – 1×1 Androcur i  1×1 Diane-35. Sama jestem ciekawa jakie będą wyniki, mają być po 15, można przez internet odebrać. Takie pełne badania krwi robiłam przed HRT. Potem tylko testosteron.


Opublikowano

/ ostatnio zmodyfikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Jedna odpowiedź do „Pobranie krwi”

  1. Awatar wendigo
    wendigo

    “Kobieta w rejestracji rzuciła do mnie per Pan, poprawiam na Pani.” – tak bez możliwości wyjaśnienia to ryzykowne, bo właśnie są takie nieprzyjemne sytuacje, że ktoś się będzie upierał :/

Śmiało skomentuj:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Zadaj śmiało pytanie!

Nie przegap nic!

Join 47 other subscribers

Wesprzyj działalność Ka

Działam od lat. Moim paliwem jest dawanie innym wsparcia. Cieszę się z każdego podziękowania, udostępnienia, potwierdzenia, że moje działania są ważne i mają wartość. Nawet 5 zł będzie dla mnie ogromnym wsparciem! Dziękuję, że jesteście! 💜

Cyklicznie: Logo Patronite

Jednorazowo: Darowizna (kartą, przelewem)