Sierpniowe spotkanie towarzyskie

Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby transpłciowe, kwestionujące swoją tożsamość, niebinarne. Spotkanie ma charakter towarzyski i jego rolą jest danie bezpiecznej przestrzeni na rozmowy, integrację, edukację.

Sierpniowe spotkanie towarzyskie dla osób transpłciowych w ramach grupy towarzysko-rozwojowej odbędzie się w sobotę 28 sierpnia 2021, od godziny 17:00 do 19:00, w siedzibie Tolerado, ul. Miszewskiego 17/105.

Wyjątkowo, ponieważ 21 sierpnia odbywa się Marsz równości, zamieniłyśmy się miejscami w czasie z Magda Nowacką, psycholożką, która prowadzi grupę wsparcia, która tradycyjnie odbywała się w ostatnią sobotę miesiąca.

Wejście jest z boku budynku Miszewskiego 17.
Wejście jest z boku budynku Miszewskiego 17. Źródło: https://osm.org/go/0PMbsfB~V?m=

Spotkanie poprowadzi Magda, ta sama, którą mieliście okazję usłyszeć na spotkaniach online.  Dołącz jeśli jesteś osobą transpłciową, niebinarną, czy kwestionując swoją płeć przypisaną przy urodzeniu, wszystkie osoby mile widziane! 💛🤍💜🖤

Ponieważ, to spotkanie na żywo w czasie pandemii, proszę, pamiętajcie o środkach bezpieczeństwa. Maseczki obowiązkowe! Jeżeli czujesz się źle lub masz objawy przeziębienia, lub innej choroby, dla dobra innych uczestników zostać w domu.

Możesz również dołączyć do serwera THelp, na którym przez okres pandemii odbywały się spotkania grupy. Spotkanie nie odbywa się online! Możesz tam porozmawiać z osobami mającymi podobne doświadczenia. Dostęp do wszystkich kanałów moderacja przydziela po weryfikacji trwającej minimum dobę. Po wejściu warto pokazać, że nie jest się osobą ze złymi zamiarami, dlatego przedstaw się, pisz z innymi osobami. Najważniejsza jest bezpieczna atmosfera, a serwer THelp stara się ją zapewnić, lecz w grupie osób, które często zmagają się z problemami, dyskryminacją, dysforią płciową, jest to szczególnie trudne. Choć moim zdaniem moderacja całkiem dobrze sobie radzi.

https://discord.gg/39PC2asaZq

Nie musisz się zapisywać, udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Natomiast jeżeli chcesz zapytać o szczegóły, pisz na [email protected] lub [email protected]. Inną opcją jest użycie formularza kontaktowego.

Organizatorki i organizatorzy: ToleradoBlog KaMiasto Gdańsk.

Dofinansowano ze środków Miasta Gdańska w ramach projektu „Kompleksowe wsparcie osób doświadczających dyskryminacji ze względu na płeć i tożsamość płciową”.


Opublikowano

/ ostatnio zmodyfikowano

w

przez

Komentarze

Śmiało skomentuj:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Zadaj śmiało pytanie!

Nie przegap nic!

Join 47 other subscribers

Wesprzyj działalność Ka

Działam od lat. Moim paliwem jest dawanie innym wsparcia. Cieszę się z każdego podziękowania, udostępnienia, potwierdzenia, że moje działania są ważne i mają wartość. Nawet 5 zł będzie dla mnie ogromnym wsparciem! Dziękuję, że jesteście! 💜

Cyklicznie: Logo Patronite

Jednorazowo: Darowizna (kartą, przelewem)