Wrześniowe spotkanie towarzyskie – 18.09.2021

Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby transpłciowe, kwestionujące swoją tożsamość, niebinarne. Spotkanie ma charakter towarzyski i jego rolą jest danie bezpiecznej przestrzeni na rozmowy, integrację, edukację.

Wrześniowe spotkanie w siedzibie Tolerado

Sierpniowe spotkanie towarzyskie dla osób transpłciowych w ramach grupy towarzysko-rozwojowej odbędzie się w sobotę 18 września 2021, od godziny 17:00 do 19:00, w siedzibie Tolerado, ul. Miszewskiego 17/105, Gdańsk.

Wracamy na nasze prawowite miejsce spotkania w „nie-ostatnią-sobotę-miesiąca”, choć w tym czasie odbywa się Marsz Równości w Szczecinie.

Żródło Google Maps

Spotkanie poprowadzi Magda, ta sama, którą mieliście okazję usłyszeć na spotkaniach online.  Dołącz jeśli jesteś osobą transpłciową, niebinarną, czy kwestionując swoją płeć przypisaną przy urodzeniu, wszystkie osoby mile widziane! 💛🤍💜🖤

Ponieważ, to spotkanie na żywo w czasie pandemii, proszę, pamiętajcie o środkach bezpieczeństwa. Maseczki obowiązkowe! Jeżeli czujesz się źle lub masz objawy przeziębienia, lub innej choroby, dla dobra innych uczestników zostać w domu.

Discord — integracja w sieci

Możesz również dołączyć do serwera THelp, na którym przez okres pandemii odbywały się spotkania grupy. Spotkanie nie odbywa się online! Możesz tam porozmawiać z osobami mającymi podobne doświadczenia. Dostęp do wszystkich kanałów moderacja przydziela po weryfikacji trwającej minimum dobę. Po wejściu warto pokazać, że nie jest się osobą ze złymi zamiarami, dlatego przedstaw się, pisz z innymi osobami. Najważniejsza jest bezpieczna atmosfera, a serwer THelp stara się ją zapewnić, lecz w grupie osób, które często zmagają się z problemami, dyskryminacją, dysforią płciową, jest to szczególnie trudne. Choć moim zdaniem moderacja całkiem dobrze sobie radzi.

https://discord.gg/39PC2asaZq

Nie musisz się zapisywać, udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Natomiast jeżeli chcesz zapytać o szczegóły, pisz na magda@blogka.pl lub tolerado@tolerado.org. Inną opcją jest użycie formularza kontaktowego.

Organizatorki i organizatorzy: ToleradoBlog KaMiasto Gdańsk.

Dofinansowano ze środków Miasta Gdańska w ramach projektu „Kompleksowe wsparcie osób doświadczających dyskryminacji ze względu na płeć i tożsamość płciową”.

Zostaw komentarz:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.