Grupa dla osób transpłciowych, 23 października 2021

Październikowe spotkanie towarzyskie – 23.10.2021

Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby transpłciowe, kwestionujące swoją tożsamość, niebinarne. Spotkanie ma charakter towarzyski i jego rolą jest danie bezpiecznej przestrzeni na rozmowy, integrację, edukację. W październiku spotkanie towarzyskie odbędzie się stacjonarnie w siedzibie Tolerado.

Październikowe spotkanie towarzyskie w siedzibie Tolerado

Październikowe spotkanie towarzyskie dla osób transpłciowych w ramach grupy towarzysko-rozwojowej odbędzie się w sobotę 23 października 2021, od godziny 17:00 do 19:00, w siedzibie Tolerado, ul. Miszewskiego 17/105, Gdańsk.

Źródło: Google Maps

Spotkanie poprowadzi Magda, ta sama, którą mieliście okazję usłyszeć na spotkaniach online.  Dołącz jeśli jesteś osobą transpłciową, niebinarną, czy kwestionując swoją płeć przypisaną przy urodzeniu, wszystkie osoby mile widziane! 💛🤍💜🖤

Ponieważ, to spotkanie na żywo w czasie pandemii, proszę, pamiętajcie o środkach bezpieczeństwa. Maseczki obowiązkowe! Jeżeli czujesz się źle lub masz objawy przeziębienia, lub innej choroby, dla dobra innych uczestników zostać w domu.

Liczba osób ograniczona wymogami sanitarnymi. Prosimy o punktualne przybycie, okazywanie certyfikatu zaszczepienia jest dobrowolne.

Discord — integracja w sieci

Możesz również dołączyć do serwera THelp, na którym przez okres pandemii odbywały się spotkania grupy. Spotkanie nie odbywa się online! Możesz tam porozmawiać z osobami mającymi podobne doświadczenia. Dostęp do wszystkich kanałów moderacja przydziela po weryfikacji trwającej minimum dobę. Po wejściu warto pokazać, że nie jest się osobą ze złymi zamiarami, dlatego przedstaw się, pisz z innymi osobami. Najważniejsza jest bezpieczna atmosfera, a serwer THelp stara się ją zapewnić, lecz w grupie osób, które często zmagają się z problemami, dyskryminacją, dysforią płciową, jest to szczególnie trudne. Choć moim zdaniem moderacja całkiem dobrze sobie radzi.

https://discord.gg/39PC2asaZq

Nie musisz się zapisywać, udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Natomiast jeżeli chcesz zapytać o szczegóły, pisz na [email protected] lub [email protected]. Inną opcją jest użycie formularza kontaktowego.

Organizatorki i organizatorzy: ToleradoBlog KaMiasto Gdańsk.

Dofinansowano ze środków Miasta Gdańska w ramach projektu „Kompleksowe wsparcie osób doświadczających dyskryminacji ze względu na płeć i tożsamość płciową”.

Grupa wsparcia Tolerado – online Zoom

Grupa wsparcia dla osób transpłciowych, niebinarnych i różnorodnych płciowo stowarzyszenia Tolerado będzie zwyczajowo w ostatnią sobotę miesiąca, dlatego widzimy się 30 października 2021. Spotkanie odbędzie się w formie zdalnej na Zoom. Obowiązuje rejestracja mailowa, więc śmiało napisz na mail: [email protected]. W tytule wiadomości prosimy o podanie: nazwy grupy wsparcia oraz terminu. W treści przedstaw się oraz uzasadnij swój udział. Szczegóły o spotkaniu będą w ogłoszeniach na mediach społecznościowych Tolerado.


Opublikowano

/ ostatnio zmodyfikowano

w

przez

Komentarze

Śmiało skomentuj:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Zadaj śmiało pytanie!

Nie przegap nic!

Join 47 other subscribers

Wesprzyj działalność Ka

Działam od lat. Moim paliwem jest dawanie innym wsparcia. Cieszę się z każdego podziękowania, udostępnienia, potwierdzenia, że moje działania są ważne i mają wartość. Nawet 5 zł będzie dla mnie ogromnym wsparciem! Dziękuję, że jesteście! 💜

Cyklicznie: Logo Patronite

Jednorazowo: Darowizna (kartą, przelewem)