Listopadowe spotkanie towarzyskie online

Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby transpłciowe, kwestionujące swoją tożsamość, niebinarne. Spotkanie ma charakter towarzyski i jego rolą jest danie bezpiecznej przestrzeni na rozmowy, integrację, edukację.

Spotkanie towarzyskie online

Listopadowe spotkanie towarzyskie dla osób transpłciowych w ramach grupy towarzysko-rozwojowej odbędzie się w niedzielę 21 listopada 2021, od godziny 17:00 do 19:00 online na serwerze Discord THELP. W związku z sytuacją pandemiczną wracamy do spotkań online.

Spotkanie poprowadzi Magda, którą osoby, które miały już okazje brać udział znają.  Dołącz jeśli jesteś osobą transpłciową, niebinarną, czy kwestionując swoją płeć przypisaną przy urodzeniu, wszystkie osoby mile widziane! 💛🤍💜🖤

Discord — integracja w sieci

W celu wzięcia udziału w spotkaniu należy dołączyć do serwera THelp. ! Możesz tam porozmawiać również z osobami mającymi podobne doświadczenia. Dostęp do wszystkich kanałów moderacja przydziela po weryfikacji trwającej minimum dobę. Po wejściu warto pokazać, że nie jest się osobą ze złymi zamiarami, dlatego przedstaw się, pisz z innymi osobami. Najważniejsza jest bezpieczna atmosfera, a serwer THelp stara się ją zapewnić, lecz w grupie osób, które często zmagają się z problemami, dyskryminacją, dysforią płciową, jest to szczególnie trudne. Choć moim zdaniem moderacja całkiem dobrze sobie radzi.

https://discord.gg/Qk8nRUm

Nie musisz się zapisywać, udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Natomiast jeżeli chcesz zapytać o szczegóły, pisz na magda@blogka.pl lub tolerado@tolerado.org. Inną opcją jest użycie formularza kontaktowego.

Organizatorki i organizatorzy: ToleradoBlog KaMiasto Gdańsk.

Dofinansowano ze środków Miasta Gdańska w ramach projektu „Kompleksowe wsparcie osób doświadczających dyskryminacji ze względu na płeć i tożsamość płciową”.

Grupa wsparcia Tolerado – online Zoom

Grupa wsparcia dla osób transpłciowych, niebinarnych i różnorodnych płciowo stowarzyszenia Tolerado będzie zwyczajowo w ostatnią sobotę miesiąca, dlatego widzimy się 27 listopada 2021. Spotkanie odbędzie się w formie zdalnej na Zoom. Obowiązuje rejestracja mailowa, więc śmiało napisz na mail: tolerado@tolerado.org. W tytule wiadomości prosimy o podanie: nazwy grupy wsparcia oraz terminu. W treści przedstaw się oraz uzasadnij swój udział. Szczegóły o spotkaniu będą w ogłoszeniach na mediach społecznościowych Tolerado.

Zostaw komentarz:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.