Styczniowe Spotkanie Grupy Towarzyskiej

Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby transpłciowe, kwestionujące swoją tożsamość, niebinarne. Spotkanie grupy ma charakter towarzyski i jego rolą jest danie bezpiecznej przestrzeni na rozmowy, integrację, edukację.

Spotkanie grupy towarzyskiej online

Styczniowe spotkanie towarzyskie dla osób transpłciowych w ramach grupy towarzysko-rozwojowej odbędzie się w sobotę 22 Stycznia 2022, od godziny 17:00 do 19:00 online na serwerze Discord THELP. W związku z sytuacją pandemiczną wracamy do spotkań online.

Spotkanie poprowadzi Magda, którą osoby, które miały już okazje brać udział znają.  Dołącz jeśli jesteś osobą transpłciową, niebinarną, czy kwestionując swoją płeć przypisaną przy urodzeniu, wszystkie osoby mile widziane!

Discord — integracja w sieci

W celu wzięcia udziału w spotkaniu należy dołączyć do serwera THelp! Możesz tam porozmawiać również z osobami mającymi podobne doświadczenia. Dostęp do wszystkich kanałów moderacja przydziela po weryfikacji trwającej minimum dobę. Po wejściu warto pokazać, że nie jest się osobą ze złymi zamiarami, dlatego przedstaw się, pisz z innymi osobami. Najważniejsza jest bezpieczna atmosfera, a serwer THelp stara się ją zapewnić, lecz w grupie osób, które często zmagają się z problemami, dyskryminacją, dysforią płciową, jest to szczególnie trudne. Choć moim zdaniem moderacja całkiem dobrze sobie radzi.

https://discord.gg/Qk8nRUm

Grupa wsparcia Tolerado – online Zoom

Grupa wsparcia dla osób transpłciowych, niebinarnych i różnorodnych płciowo stowarzyszenia Tolerado, która odbywa się zwyczajowo w ostatnią sobotę miesiąca, odbędzie się 29 Stycznia 202. Spotkanie odbędzie się w formie zdalnej na Zoom. Obowiązuje rejestracja mailowa, więc śmiało napisz na mail: [email protected]. W tytule wiadomości prosimy o podanie: nazwy grupy wsparcia oraz terminu. W treści przedstaw się oraz uzasadnij swój udział. Szczegóły o spotkaniu będą w ogłoszeniach na mediach społecznościowych Tolerado.


Opublikowano

/ ostatnio zmodyfikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Śmiało skomentuj:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Zadaj śmiało pytanie!

Nie przegap nic!

Join 48 other subscribers

Wesprzyj działalność Ka

Działam od lat. Moim paliwem jest dawanie innym wsparcia. Cieszę się z każdego podziękowania, udostępnienia, potwierdzenia, że moje działania są ważne i mają wartość. Nawet 5 zł będzie dla mnie ogromnym wsparciem! Dziękuję, że jesteście! 💜

Cyklicznie: Logo Patronite

Jednorazowo: Darowizna (kartą, przelewem)