Kontakt z Ka – pytania i współpraca

Kontakt ze mną jest możliwy, choć nikt nie używa formularza kontaktowego bloga widocznego poniżej. Korzystając z maila lub formularza, możesz skontaktować się z autorką bloga Ka – transpłciową dziewczyną. Takiej samej jak wszystkie inne, ale jednak wyjątkowej, a wszystko przez jedną wadę wrodzoną. 😉

Zwykle padają podobne pytania, dlatego polecam przeczytanie w szczególności działu teoria tranzycji. Równie często jestem pytana o szczegóły operacji SRS. W miarę możliwości odpowiem na pytania, o ile nie będą poniżej pasa.

Jeżeli masz sugestię poprawy bloga, jesteś osobą transpłciową, napisania posta gościnnego o swojej tranzycji lub życiu, chętnie nawiążę współpracę i coś opublikujemy,  zapraszam do kolaboracji, w grupie siła! Kontakt do mnie znajdziesz poniżej.

List elektroniczny, zwany mailem

Kontakt jest możliwy bezpośrednio przez następujący adres e-mailowy: ka@blogka.pl Zapraszam! 🙂

Kontakt przez formularz kontaktowy

* wymagane

Media społecznościowe

Jestem na Facebooku, Instagramie, Discordzie THelp, Twitterze oraz YouTube. Obserwujcie i piszcie!

Na Facebooku dzielę się newsami ze świata transpłciowości, obserwując, będziesz na bieżąco z informacjami z kraju i zza granicy. Staram się wyważać pozytywne i negatywne newsy, zręcznie okraszając je komentarzem. Kontakt przez Messenger też jest możliwy, odpowiadam ja (Ka) lub Sindi.

Natomiast na Instagramie często relacjonuję co się dzieje u mnie na bieżąco, postów nie mam dużo, ale czasem relacje pękają w szwach. Kontaktując się przez prywatną wiadomość – odpowiadam podobnie jak na Messengerze.

Discord to serwer czatów, jednym z nich to THelp, założony przez pewną transpłciową kobietę. Jest on przeznaczony dla osób transpłciowych. Ja tam moderuję, nad jakością rozmowy czuwa też bot.

Twitter służy mi głównie do automatycznego informowania o wpisach na blogu. Jeżeli zaczniesz mnie obserwować, to żadnego nie przegapisz! Jednak jeżeli pragniesz kontaktu ze mną, to lepiej wybrać inne kanały.

YouTube zawiera nagranie piosenki K. T. – Mia, a niedługo będą pojawiały się odcinki podcastu.

Pisząc do Tolerado, możesz otrzymać czasem wiadomość ode mnie. Działam od dłuższego czasu w tym trójmiejskim stowarzyszeniu.