Kontakt z Ka – pytania i współpraca

Kontakt ze mną jest możliwy, choć nikt nie używa formularza kontaktowego bloga widocznego poniżej. Korzystając z maila lub formularza, możesz skontaktować się z autorką bloga Ka – transpłciową dziewczyną. Takiej samej jak wszystkie inne, ale jednak wyjątkowej, a wszystko przez jedną wadę wrodzoną. 😉

Zwykle padają podobne pytania, dlatego polecam przeczytanie w szczególności działu teoria tranzycji. Równie często jestem pytana o szczegóły operacji SRS. W miarę możliwości odpowiem na pytania, o ile nie będą poniżej pasa.

Jeżeli masz sugestię poprawy bloga, jesteś osobą transpłciową, napisania posta gościnnego o swojej tranzycji lub życiu, chętnie nawiążę współpracę i coś opublikujemy,  zapraszam do kolaboracji, w grupie siła! Kontakt do mnie znajdziesz poniżej.

List elektroniczny, zwany mailem

Kontakt jest możliwy bezpośrednio przez następujący adres e-mailowy: ka@blogka.pl Zapraszam! 🙂

Kontakt przez formularz kontaktowy

* wymagane

Media społecznościowe

Jestem na Facebooku, Instagramie, Discordzie THelp i Twitterze. Obserwujcie i piszcie!

Na Facebooku dzielę się newsami ze świata transpłciowości, obserwując, będziesz na bieżąco z informacjami z kraju i zza granicy. Staram się wyważać pozytywne i negatywne newsy, zręcznie okraszając je komentarzem. Kontakt przez Messenger też jest możliwy, odpowiadam ja (Ka) lub Sindi.

Natomiast na Instagramie często relacjonuję co się dzieje u mnie na bieżąco, postów nie mam dużo, ale czasem relacje pękają w szwach. Kontaktując się przez prywatną wiadomość – odpowiadam podobnie jak na Messengerze.

Discord to serwer czatów, jednym z nich to THelp, założony przez pewną transpłciową kobietę. Jest on przeznaczony dla osób transpłciowych. Ja tam moderuję, nad jakością rozmowy czuwa też bot.

Twitter służy mi głównie do automatycznego informowania o wpisach na blogu. Jeżeli zaczniesz mnie obserwować, to żadnego nie przegapisz! Jednak jeżeli pragniesz kontaktu ze mną, to lepiej wybrać inne kanały.

Pisząc do Tolerado, możesz otrzymać czasem wiadomość ode mnie. Działam od dłuższego czasu w tym trójmiejskim stowarzyszeniu.