Podcast Między Uszami, sezon 2, od lewej 3 koła: rysunek Ka, logo podcastu, rysunek Magdy.

Passing, część 1 – S02E01 Między Uszami

Osoby w odcinku:

,

Pierwszy odcinek drugiego sezonu podcastu Między Uszami, passing okazał się tak złożony, że jest w dwóch częściach, to jest pierwsza z nich.

W codziennym życiu spotykamy mnóstwo osób, chcąc nie chcąc oceniamy je. Jednak, co kryje się pod naszym pierwszym wrażeniem? Czy passing obserwowanych osób jest adekwatny? Właśnie czym jest passing? Dziś o nim opowiemy!

  • Jak postrzegamy płeć.
  • Czym się sugerujemy w ocenie płci.
  • Passing przez telefon.

Wystąpiły: Ka i Magda z blogka.pl

Gdzie słuchać lub oglądać?

Podcast Między Uszami znajdziesz na swojej ulubionej platformie z podcastami. Na pewno posłuchasz na Spotify lub obejrzysz na YouTube. Na tym ostatnim warto kliknąć dzwoneczek, aby nie przegapić żadnego odcinka! A zazwyczaj wystarczy zaobserwować kanał z podcastem. Jest też na Apple Podcasts, Google Podcasts, TuneIn oraz wielu innych platformach.

Posłuchaj o passingu na Spotify

Zachęcamy do obserwowania, aby nie przegapić żadnego odcinka!

Oglądaj Między Uszami na YouTube

Podcast obejrzysz na YouTube. Tam odcinki są dostępne wraz z animacją pokazującą nasze głosy, więc możesz też skupić na czymś wzrok. Nie zapomnij kliknąć „subskrybuj”, a potem ikony dzwoneczka!

Passing, część 1 – S02E01 Między Uszami

Poniżej są wszystkie linki do subskrybowania podcastu Między Uszami, jest tego sporo, więc wybierz ulubiony serwis!

O podcaście

Logo: Podcast Między uszami - dyskusje o transpłciowości

Dla wielu osób płeć jest jak powietrze: nie zauważają go, dopóki nie zabraknie tchu. My, osoby transpłciowe, zauważamy złożoność pojęcia płci. W „Między Uszami” dyskutujemy o transpłciowości, tożsamości płciowej, problemach osób transpłciowych, transfobii oraz tranzycji medycznej, społecznej i prawnej. Dzięki Magdzie podcast zyskuje dynamikę, po monologi Ka zapraszamy na bloga!

Montaż, animacje, postprodukcja: Ka – transpłciowa dziewczyna

Muzyka: Legacy of Vivaldi – Maksym Dudchyk z Pixabay

Prowadzące podcast

Ka – transpłciowa dziewczyna. Współprowadząca podcast Między Uszami. Jestem Ka i piszę Blog Transpłciowej Dziewczyny, działam w Tolerado, prowadzę spotkania. Dzielę się doświadczeniem z innymi trans kobietami i osobami transpłciowymi. Poruszam różne tematy dotyczące transpłciowości, terapii hormonalnej, kwestii prawnych i medycznych, a także codziennego życia. W prowadzeniu bloga pomagają mi różne osoby. Ty też możesz opisać własną historię, a ja ją opublikuję!

Ka, współprowadząca podcast Między Uszami

Magda, znana też jako Sindi. Współprowadząca podcast Między Uszami. Na co dzień szalona matka kotów prowadząca dom tymczasowy dla Fundacji Kot Spod Bloku. Moja radosna kocia rodzina to Florian, Bunio, Amber i Adolfik. Poza tym człowiek tabelka, żyjący z uprzykrzania ludziom życia Excelem, modelka-amatorka instagramowa (@sindi_magda) i jeszcze parę rzeczy innych.

Jeżeli chcesz do nas napisać, to pisz śmiało, adres znajdziesz na stronie kontaktowej!

Gdzie jest dostępny podcast Między Uszami?

Subskrybuj:

AnchorApple PodcastsBreakerCastBoxDeezerGoogle PodcastsPocketCastsPodcast RepublicPodchaserRSSSpotifySpreakerStitcherYouTubeTuneInAmazon MusicRadio Public

Ostatnie odcinki


Opublikowano

/ ostatnio zmodyfikowano

w

przez

Komentarze

Śmiało skomentuj:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Zadaj śmiało pytanie!

Nie przegap nic!

Join 47 other subscribers

Wesprzyj działalność Ka

Działam od lat. Moim paliwem jest dawanie innym wsparcia. Cieszę się z każdego podziękowania, udostępnienia, potwierdzenia, że moje działania są ważne i mają wartość. Nawet 5 zł będzie dla mnie ogromnym wsparciem! Dziękuję, że jesteście! 💜

Cyklicznie: Logo Patronite

Jednorazowo: Darowizna (kartą, przelewem)