Zbiórka 2021: Domena i życie

Dlaczego znów zbiórka? Jak co roku należy przedłużyć domenę, kosztuje to dość niewiele, jednak moja obecna sytuacja sprawia, że to istotna kwota. Dlatego też proszę o Wasze wsparcie!
Działania Ka już pomogły setkom osób transpłciowych, głównie kobiet zapewne, ale też osób męskich i niebinarnych oraz bliskim.
Dzięki wsparciu emocjonalnemu, finansowemu i dzieleniem się w społecznościach ten blog i postać Ka – transpłciowej dziewczyny może istnieć!

Blog Ka

Blog odwiedza 3 do 5 tys. osób miesięcznie. Mało, dużo? Z jednej strony myślę, że mało, a z drugiej odczuwam presję. W środowiskach osób transpłciowych i niebinarnych jestem postrzegana jako ekspertka. To źródło wiedzy, które chcę utrzymywać. Zebranie kwoty około 100 zł umożliwi działanie domeny blogka.pl na kolejny rok. Hosting mam dzięki wsparciu 🦋 simplyyourself.online, za co serdecznie dziękuję!

Życie w tym (k)raju takie proste!

Od pół roku mierzę się z lękami i depresją, przebywałam na zwolnieniu lekarskim. Postanowiłam wrócić do etatowej pracy. Wtedy okazało się, że ZUS nie wypłaci mi za ostatni okres. Załamałam się i nie potrafiłam się uspokoić, boję się, że nie dam rady. Wystarczy mi na rachunki, jednak trzeba żyć. Mam niewielkie oszczędności na czarną godzinę, liczę każdą złotówkę. Dalej zmagam się z depresją i lękami. Dlatego też bardzo pomocne jest Wasze wsparcie emocjonalne i finansowe w postaci zbiórki!

Z góry dziękuję,
Ka – transpłciowa dziewczyna

Przypominam, Patronite nadal działa.

Zbiórka 2021

Napis: Zbiórka 2021: Domena i życie, poniżej szara postać z lupą w której widać logo Ka, na tle flagi trans

Dane przelewu
Aby dokonać płatności tradycyjnym przelewem, proszę o postępowanie zgodnie z tymi instrukcjami:

 1. W tytule przelewu wpisz: Blog Ka, darowizna, (Twój e-mail).
 2. Jako odbiorcę przelewu podaj: Ka.
 3. Podaj numer konta: 
  38 2910 0006 0000 0000 0220 0625, waluta: PLN.
  • Dla innych walut: EUR, USD, w tym Swift GBP:
   Płatności Swift/SEPA (bank może pobierać opłaty):
   IBAN: LT76 3250 0452 8519 0557
   BIC: REVOLT21
 4. Potwierdzenie przelewu możesz wysłać na: ka@blogka.pl.