Sen: ekipa TV i stojak z sukienkami

Miałam ładny sen, choć trochę nielogiczny

Ten sen pamiętałam po obudzeniu, a mało kiedy pamiętam sny. Był całkiem ładny, choć troszkę nielogiczny. Jak to marzenia senne. Najpierw gdzieś na mieście zostawiłam jeansy, bo coś tam. Potem ktoś je znalazł, a była to ekipa telewizyjna. Miałam je odebrać, ale nie chciałam się pokazać w TV. Szkoda, że obudziłam się w trakcie snu.

Mój rysunek tak jakby opisuje ten sen. A ja nie potrafię rysować ludzi, szczególnie twarzy.

Wstęp

Najpierw chodziłam gdzieś po mieście.  Mgliście to pamiętam. Miałam ze sobą jeansy, ale nie pasowały do czegoś. Więc gdzieś je zostawiłam, albo ukryłam. W każdym razie, nie nosiłam ich ze sobą. A pojawiły się w dalszej części snu. Okazało się, że te spodnie znalazła ekipa telewizyjna, na ulicy, na rogu budynku. Może ma to jakiś związek z tą co mnie nagrała w Warszawie? Choć wśród ekipy była kobieta i to z nią rozmawiałam. Chciałam wziąć te spodnie, ale jednocześnie nie chciałam się pokazywać w telewizji. Taki dylemat.

Sen – rozwinięcie

Ekipa miała kilka granatowych sukienek z drobną siateczką czarną, dość podobnych, lecz każda trochę inna, wisiały na wieszakach na prostym stojaku jak ze sklepu. Miałam wybrać jedną i przymierzyć.  Do tego czarne sandałki na wysokiej szpilce. Jedna szczególnie mi się spodobała. Postanowiłam skorzystać z propozycji i przymierzyć. 

Dekolt sukienki był spory, ramiączka to były wąskich paseczkach.  Przejmowałam się niepasującym stanikiem – biały push-up. Jak bym zdjęła, to bym była prawie płaska. A jak zostawiła – byłoby widać. Na chwilę zapomniałam o tym problemie i wzięłam się za przebieranie. Poszłyśmy do jakiegoś pomieszczenia w pobliżu.

Samo zmienianie ciuchów było nielogiczne. Zresztą, nie zdążyłam się przebrać zanim sen się skończył. Najpierw ubrałam sandałki, ale mi spadały, pięta uciekała na boki, ślizgała się w bucie. Narzuciłam na siebie sukienkę. Potem ściągnęłam skarpetki i chciałam ciaśniej pasek zapiąć. Na tej właśnie próbie sen się urwał. A szkoda, bo sukienki były piękne. Miałam plan ściągnąć legginsy po założeniu sukienki, by nie latać z gołym tyłkiem. Tylko nie zdążyłam tego zrobić. A szkoda, bo ładnie bym wyglądała.

Zakończenie

W tym śnie byłam sobą, kobietą, nikt tego nie kwestionował, miałam kobiece ciało. Nie przejmowałam się, że jestem transseksualną kobietą. Pewnie po operacji SRS byłam w tym śnie. 😉 Bardzo przyjemny sen, choć jak to marzenia senne – logiki trochę brakowało w nim.


Opublikowano

/ ostatnio zmodyfikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Śmiało skomentuj:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Zadaj śmiało pytanie!

Nie przegap nic!

Join 48 other subscribers

Wesprzyj działalność Ka

Działam od lat. Moim paliwem jest dawanie innym wsparcia. Cieszę się z każdego podziękowania, udostępnienia, potwierdzenia, że moje działania są ważne i mają wartość. Nawet 5 zł będzie dla mnie ogromnym wsparciem! Dziękuję, że jesteście! 💜

Cyklicznie: Logo Patronite

Jednorazowo: Darowizna (kartą, przelewem)